שתלים דנטלים

שתלים דנטלים – השתלות שיניים

במרפאתנו מבוצעים שתלים דנטלים, בספרות המקצועית הכלל עולמית מדווח ,כי סיכויי הצלחת שתלים נעה סביב 95%, נסיוננו הרב בביצוע השתלות במרפאתנו מלמד על שיעורי הצלחה זהים.

אחד ההיבטים החשובים המאפיין את עבודתנו כצוות, היא ביצוע השתלת שיניים, בפרט, ופעולות כירורגיות, ככלל, במינימום פולשנות, ובעדינות מירבית.

המטרה שלנו הצלחת הפרוצדורה שבוצעה במינימום תופעות לוואי, וקיצור זמן ההחלמה.

לזימון תור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  האם השתלת שיניים זה תהליך כואב ?

  לא. השתלת דנטלית היא תהליך לא כואב כלל, כאשר מבוצע נכון עם הרדמה מקומית טובה, אין כאב, שתי התחושות העיקריות הינן : לחץ ולעיתים מעט רעידות – זהו !

  כמה עולה השתלת שיניים ?

  מחיר השתלת שיניים תלוי בפרמטרים רבים, והשאלה היא כללית מידי, לצורך מתן מענה על השאלה הזו יש לבצע אבחנה טובה ובדיקה מדוקדקת ורק אז יולחט האם את או אתה מתאימים לתהליך, ובמידה וכן, אז מה הכי נכון לבצע ומשם תגזר העלות.

  לבירור מעמיק יותר נשמח לפגוש אותך ולהעניק מידע רב ומדויק שיסיע לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך.

  טכניקת ההשתלה

  להשתלת שיניים ממוחשבת – לחץ/י כאן

  אחת מהטכניקות בה אנו משתמשים לעיתים קרובות ובתנאי שהדבר מתאפשר הינה השתלה בכירורגיה מינימאלית:
  לצורך החדרת השתל לעצם הלסת, אנו מרדימים את האתר המושתל באופן מקומי, די דומה לביצוע הרדמה מקומית לצורך שחזור (סתימה), בהמשך יש צורך בחשיפת העצם ורק אז אנו מחדירים את השתלים עצמם. חשיפת עצם הלסת לצורך החדרת השתלים במרפאתנו נעשית באופן מצומם כך שלעיתים אין אפילו צורך בתפרים בתום ההליך, ביצוע השתלה באופן המתואר משפיע בצורה ישירה ובאופן חיובי על סיכויי קליטת השתל ,כמו גם על הקטנה משמעותית בתופעות הלוואי שלאחר הפרוצדורה, כגון: מידת הנפיחות, מידת הכאב, דימום וכו'. כפי שניתן להתרשם מהדוגמא הבאה שבוצעה במרפאתנו:

  בתמונה זו ניתן להבחין בהכנת הנקבים בחניכיים ובחשיפת העצם.

  בתמונה זו ניתן לראות את השתלים במקומם הסופי, ללא דימום וללא תפרים כלל. בשיחתנו עם המתרפא יום לאחר הפרוצדורה, המתרפא ציין כי חש מיחושים קלים (ולא הזדקק למשככי כאבים) עם חלוף ההרדמה, כאשר למחרת כבר לא חש כאב כלל, גם לא נפיחות.

  שתלים דנטליים

  מה מרגישים לאחר השתלת שיניים ?

  יש לציין כי רובם המוחלט של מטופלנו מעידים כי בחלוף השפעת זריקת ההרדמה הכאב הינו חלש ביותר ולא היה צורך במשככי כאבים, לא היתה נפיחות ולא דימום בזמן ההחלמה, למען ההגינות אציין, שאין 100% הצלחה ולעיתים גם כאן ישנן תופעות לוואי מהסוג שהוזכר.

  השתלה מיידית והעמסה מיידית

  למרפאת השיניים שלנו מגיעים מתרפאים רבים הזקוקים לעקירת שן או שיניים בעקבות תחלואה או טראומה שאינן מאפשרות שיקום שן או שיניים אלו, לדוגמא שן שעברה חבלה, ונסדקה לכל אורכה, כך שלא ניתן לשקם אותה ויש צורך לעוקרה, ניתן באותו היום לבצע את עקירת השן, החדרת שתל (במקום השן שנעקרה) ומסירת כתר מיד לאחר החדרת השתל, כך שהמתרפאה יוצאת ממרפאתנו שבפיוה נמצאת שן מתפקדת (הדבר נכון גם במקרה של השלמת שיניים נרחבית ולא רק במקרה של שן בודדת).
  טיפול זה נחשב לשיגרתי במרפאתנו, עם סיכויי הצלחה גבוהים מאוד.
  אציין כי פרוצדורה זו מתאימה למקרים רבים אך לא לכולם, ניתן ליצור קשר לבירור נוסף ודיון במקרה הפרטי שלך.

  השתלה של לסת מלאה ( All on 4/6/8/10/12)

  במרפאת השיניים שלנו מבוצעים שיקומים נתמכי שתלים של לסתות שלמות, במקרים בהם ישנו חוסר שיניים מלא של לסת עליונה ואו תחתונה ניתן לבצע שיקום פה מלא על גבי שתלים, מספר השתלים נקבע לפי מספר פרמטרים רבים ומתוך הקפדה ותכנון לטווח הארוך.

  במקרים של השתלות שיניים מרובות אנו נעזרים בהשתלת שיניים מונחית מחשב / תכנון השתלה ממוחשבת