השתלת עצם

מהי השתלת עצם ?

השתלים הדנטלים אותם אנו מבצעים במרפאה אמורים להיקלט בעצם הלסת, לאחר עקירת שיניים ואו לאחר מחלות חניכיים מפושטות, יש נטייה לעצם הלסת להיספג כך שנפח העצם מדלדל עד למצב בו אנו נותרים עם עצם לסת שלא מאפשרת החדרת שתלים, במרפאתנו ישנה אפשרות להשתלת עצם במקביל או כשלב מכין לקליטת השתלים, זמן הקליטה הממוצע לשתל עצם הינו 6-9 חודשים.

מה מרגישים בהשתלת עצם ?
הפרוצדורה נעשית תחת הרדמה מקומית בדומה לזו המבוצעת לצורך שחזור ("סתימה"), הווה אומר שבמהלך הטיפול אין כאב כלל, עם חלוף ההרדמה ובמהלך ימי ההחלמה, יתכן כאב ונפיחות מקומית לעיתים גם שטפי דם מקומיים, מנסיוננו ומתוך התרשמות של כלל המתרפאים מדובר בתופעות לוואי מקומיות אשר אינן מונעות תפקוד, חלק ממתרפאנו אף ציין כי לא נדרש למשככי כאבים בימים שאחרי.
חשוב לציין כי הטכניקות לביצוע השתלת עצם מגוונות, הטכניקות לביצוע שנבחרו למרפאתנו משלבות הקפדה על עקרונות של ביצוע מדוייק ותנאים סטרילים, כך שאנו מקטינים מספר ומשך תופעות הלוואי.

לזימון תור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

    מהו מקור שתל העצם ?

    מקור העצם המושתלת במרפאתנו נבחר בקפידה, לאחר שנבחן ארוכות בספרות המקצועית והקלינית של רפואת השיניים העולמית, שני סוגי העצם העיקרים אותם אנו משתילים במרפאתנו הינם:

    השתלת עצם - Bio-Oss – עצם ממקור בקרBio-Oss – עצם ממקור בקר, שעברה את התהליכים הקפדניים ביותר של עיקור, והתאמה לשימוש בבני-אדם, תחליף עצם זה נמצא בשימוש נרחב למעלה משני עשורים ונמצא כתחליף מצויין. (בלחיצה על התמונה ניתן לקבל מידע נוסף על החברה ומוצריה)


    Miner Oss - עצם ממקור אדםMiner Oss – עצם ממקור אדם
    , עברה תהליכי עיקור והתאמה כך שאינו נדחה על ידי האתר המושתל. (בלחיצה על התמונה ניתן לקבל מידע נוסף על החברה ומוצריה)