להחזיר את החיוך – חזיתיות חרסינה

ציפוי חרסינה לשיניים ע"י מומחים

חזיתיות חרסינה או בשמן הלועזי Enamel Laminates \ Lumineers , הן למעשה ציפויי חרסינה המודבקים על גבי משטחי השיניים הנגלים בחיוך, חזיתיות אלו מקנות לשיניים צבע וצורה חדשים, כך שניתן לבצע תיקון אסתטי דרמטי מאוד לחיוך במינימום התערבות.
בהשוואה לביצוע כתרים, הדורשים הקטנת השן בכל היקפה, חזיתיות חרסינה דורשות הכנה מינימאלית רק במשטח עליהן הן מודבקות, כך אנו שומרים בצורה אופטימלית על חומר השן הטבעי.

השגת המטרה בהחזרת חיוך אסתטי לפי הבנתנו נעוצה, בעיקר, בשני פרמטרים חשובים:
רצון המתרפאה– נמלא את מבוקשך כל עוד הדבר ניתן לביצוע, נתאם ציפיות, ונבצע תמיד כשלב מקדים הדמייה בתוך הפה (שלב הפיך), כך שתוכלי לראות את התוצאה לפני שהתחייבת לטיפול עצמו.
מראה טבעי– היצירה החדשה צריכה, לפי תפיסתנו, להשתלב במראה הכללי של המתרפאה מבלי להפריע להרמוניה הכללית, של הפנים והחיוך.

לזימון תור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  אסתטיקה וטעם הינו דבר אישי, בכל המקרים הבאים וללא יוצא מן הכלל, היצירה תמיד תודבק סופית רק לאחר שאתה ואנחנו מרוצים לגמרי מהתוצאה, ולאחר שבא לידי ביטוי טעמוה ורצונוה האישי של כל מתרפאה ,כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  מיקרו- אברזיה

  זהו תהליך שמרני הנועד להסיר כתמים (חומים או לבנים) פנימית לפני שטח השן, כתמים אלו אינם נמצאים חיצונית לפי שטח השן אלא בשכבות מעט יותר עמוקות ולכן בניקוי שיניים שיגרתי אצל השיננית לא ניתן להסירם. זהו תהליך שמרני היות ואין מדובר בביצוע שיחזור (סתימה) או הסרה של חומר שן בצורה נרחבית, מדובר בהסרת חומר שן בצורה מיקרונית (אלפיות המילימטר), כך שהפעולה מתבצעת ללא צורך בהרדמה, בין פגישה אחת לשתיים במרפאה וללא כאב כלל. ניתן להתרשם מהתוצאות בתמונות הבאות:

  נ.ר. הינה ילדה חייכנית בת 12 עם הכתמה קבועה בשתי שיניה הקדמיות (דבר שלטענתה ולטענת אם הילדה גורם לנ.ר להתבייש לחייך מזה מספר שנים), בלחיצה על התמונה ניתן להתרשם מהתוצאות שהתקבלו תוך פגישה אחת של כעשרים דקות, העונג היה שלנו לראות אותה מחייכת מכל הלב בתום הטיפול הקצר.

   

  דוגמא נוספת: ר.ב. בן 25 עם הכתמה חומה מזה מספר שנים בשתי השיניים החותכות הקדמיות, סמוך לקו האמצע, הגיע למרפאתנו, בלחיצה על התמונה ניתן לראות את השינוי.